O nas

PeopleCare24 jest agencją zatrudnienia wyspecjalizowaną w zakresie usług opiekuńczych i doradczych. Świadczymy usługi, rekrutujemy i zatrudniamy personel na zapotrzebowania osób prywatnych oraz szpitali i placówek opiekuńczych w Niemczech, Polsce i Austrii.

Jesteśmy Firmą o szerokiej działalności, oferującej miedzy innymi miejsca pracy w Branży, która niezmiernie się rozwija i w której skłonność zapotrzebowania do opieki nad osobami starszymi, coraz bardziej wzrasta.

Naszym celem, jest zaoferowanie zleceniodawcom stuprocentowego bezpieczeństwa jak i zadowolenia, co naturalnie przyczynia się do tego, że naszym pracownikom jesteśmy w stanie zagwarantować pewne, trwałe i godne zatrudnienie. Niezależnie od wieku, płci czy wykształcenia, doradzamy zainteresowanych z największą wagą na ich możliwości i ich potrzeby.

Podstawą do zbudowania fundamentu naszej Firmy była ogromna wiedza i doświadczenie pracujących u nas specjalistów, na której opiera się nieustanne perfekcjonowanie naszej działalności oraz powstaje możliwość coraz to większych możliwości zarówno dla naszych pracowników, jak i naszych klientów.

Poprzez wykazanie precyzji oraz zachowanie dokładności w świadczeniach na rynku usług opiekuńczych, tworzymy naszą działalność jako wyjątkową i niepowtarzalną oraz zapewniającą usługi najwyższej jakości.